Punctulete pe Gland

23-11-2012
bts
Nu este medic/terapeut
bts
Buna ziua va rog foarte mult sa ma ajutati si pe mine cu un sfat, de vreo 2 luni ma lupt cu o balanita cred, in urma unui contact sexual neprotejat binenteles partenera nu erea o prostituata dar totusi greseala mea, mi-au aparut pe gland niste pete rosii cu usoare mancarimi iar apoi niste punctulete rosii si am fost la un medic dermatolog am fost diagnosticat cu balanita si mi sa dat o reteta cu un preparat ca laptele pe care la-m luat de la farmacie si ma dau cu el de 1 luna de doua ori pe zi, sunt semne de bine acum am foarte foarte usoare mancarimi iar cand penisul este in erectie glandul este ca pielea de gaina cu foarte multe bubite( punctulete) iar cand este in stare flasca bubitele (punctuletele) sunt aproape isesizabile.
Va Multumesc anticipat, va rog...!
2 comentarii
0
03-03-2013, ora 15:51
Felix_the_meow
Nu este medic/terapeut
Felix_the_meow
ce sfaturi ai primit? si eu am aceeasi problema, cred inca nu am fost la medicul dermatolog. Ce este de facut?
0
03-03-2013, ora 19:12
bts
Nu este medic/terapeut
bts
Salut... imi pare rau dar nu te pot ajuta cu nimic nici eu nu stiu ce este pana la urma... eu din toamna anului trecut am aceasta problema si nu am rezolvat mare lucru si am fost la medicul dermatolog de vreo 5 ori...unguent triamcinolon, unguent nidoflor, capsule vitamina a, capsule vitamina e, am luat niste antibiotice pe care nu mai stiu cum se numesc dar luam de 2 ori pe zi 4 dimineata si 4 seara...etc Daca te mai pot ajuta cu ceva astept intrebari, vreo nelamurire sau sfat nu ezita sa ma contactezi
Daca gasesti solutia te rog sa ma ajuti si pe mine.!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.