Program pentru slabit cu mancare gata preparata

08-12-2010
gabi25
Nu este medic/terapeut
gabi25
Am vazut la targul de sanatate de la Sala Palatului un program frantuzesc cu mancare gata gatita, pe care trebuia doar sa o incalzesti. Dieta dureaza 2 saptamani, daca imi aduc eu aminte corect, prima saptamana slabesti mai mult, a doua te stabilizezi. Din pacate nu-mi mai aduc aminte numele, o sa caut pe net. Mergea pe principiul hiperproteic si hipocaloric. Stie cineva mai multe detalii? A incercat cineva? M-ar tenta pt ca este foarte comoda, poti sa-ti iei farfuriutele cu mancare si la servici fara nicio problema si plus de asta ai toata mesele asigurate, ai scapat si de gatit. Multumesc.
5 comentarii
0
09-12-2010, ora 12:27
mirelaaprilie
Nu este medic/terapeut
mirelaaprilie
probabil este vorba de produsele gerlinea, pe care le gasiti si in carrefour de exemplu. se ia un pliculet de astfel de praf hiperproteic, hipocaloric si se pune in lapte semidegresat si inlocuie o masa. ai voie maxim 2 mese de inlocuit pe zi. la fel sunt si produsele herbalife
0
16-12-2010, ora 13:35
gabi25
Nu este medic/terapeut
gabi25
Am gasit in sfarsit! Nutrisaveurs se numesc produsele, nu sunt cu prafuri, e mancare gata preparata pe care trebuie doar sa o incalzesti. Din ce am vazut eu pe site, pare extraodinar, dar ramane sa vedem! O sa tin programul dupa sarbatori; daca l-a tinut cineva, sau il tine intre timp, astept va rog parerile voastre! va tin la curent!
0
23-12-2010, ora 15:25
danielaaa
Nu este medic/terapeut
danielaaa
cunosc produsul din Franta, sora mea locuieste acolo si a urmat un program complet...a slabit aproape 6 kg. ea a fost foarte multumita, deoarece incercase deja multe metode, cu prafuri, pastile de ti se umfla in burta, tooot felul de prostiii si ori n-au dat rezultate ori nu s-a putut tine de ele. Cu dieta aceasta i-a fost foarte comod si practic. Am vazut ca este acum si in Romania, destul de scump, si la francezi si la noi, dar avand in vedere ca scapi de cumparaturi si de grija de a gati, ai totul facut si mai si slabesti.parca suna bine!
0
17-01-2011, ora 12:35
gabi25
Nu este medic/terapeut
gabi25
In primul rand La Multi Ani!
Am tinut dupa sarbatori programul nutrisaveurs si am slabit 5 kg in 2 saptamani!! Il recomand din toata inima, eu am fost f multumita! A fost f simplu de urmat, nu am simtit ca tin o dieta! In afara de un fel de mancare care nu mi-a placut prea tare, restul au fost intr-adevar delicatese! Plus ca nu am mai gatit! :) M-am simtit f bine pe toata perioada, toate preparatele sunt f satioase si acum simt ca dieta mi-a redus mult pofta de mancare! Este cu adevarat un produs pentru slabit f eficient si practic!
0
10-08-2012, ora 10:11
Sofia52
Nu este medic/terapeut
Sofia52
L-am folosit si eu si am slabit 7 kg in prima luna... e cel mai bun rezultat pe care l-am obtinut si am tot incercat dferite diete... daca vreti sa il incercati va recomand sa il cumparati de pe www.sanafarm.ro.. il au in oferta momentan si pretul e super ok
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.