Probleme va rog ajutati

11-11-2013
BoBoLiNo92
Nu este medic/terapeut
BoBoLiNo92
Buna seara, ma numesc Bogdan si vreau sa va impartasesc niste probleme legate de viata mea sexuala, bineinteles daca dumneavoastra ma puteti ajuta cu un sfat sau sa imi spuneti daca ati sti ceea ce se intampla.
In timpul actului sexual, ma ustura penisul. La sfarsit, contast ca pe capul penisului am niste rani usoare, cat si pe preput. Ele arata ca si cum ar fi insangerate, dar nu este sange, nu este nimic lichid. Este totul sub piele. Doar ma ustura atata tot. Partea care ma ingrijoreaza, este ca dupa actul sexual, pe penis am niste picatele albe solide. Ca niste brobonele. Mentionez ca finalizez in logodnica mea deoarece ne dorim si un copil iar chestiile astea ne inspaimanta. Pana sa mergem la un medic, as dori sa stiu si parerea medicilor de aici. Va multumesc. O seara placuta
2 comentarii
0
12-11-2013, ora 22:05
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
E INDICAT SA DAI CU VITAMINA A ULEIOASA sau sa folosesti un lubrifiant inainte de actul sexual ( ulei de corp de bebelusi ca este mai natural si mai verificat decat cele pt. adulti, sau orice altceva care vrei durex, love play, si mai sunt si altele care-mi scapa acum).SUCCES
0
16-11-2013, ora 15:34
adirafa
Nu este medic/terapeut
adirafa
Bogdan probabil ea nu este destul de lubrifiata si atunci ti se irita preputul...poate fi si din cauza ei(adica nu are flora vaginala)si atunci esti expus sa zicem la niste boli(nu neaparat cu transmitere sexuala), ma refer la cele bacteriene.Dar cel mai bun sfat este sa mergi la un doctor la un consult si problema se rezolva!multa bafta.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici