Probleme la stomac?

08-01-2013
alina922
Nu este medic/terapeut
alina922
Buna ziua. Am 19 ani si de ceva timp nu pot sa mananc. Nu e ca nu am pofta de mancare dar pur si simplu nu pot pt ca mananc putin si ma satur repede(chiar forte repede). Pe langa asta am si o durere in piept, intre sani iar cand vreau sa respir adanc nu pot. De curand am luat Strepsils plus pentru ca atunci cand inghiteam mancarea simteam o durere pe trahee si la fel mi se intampla si cu apa.

Acum cateva luni am fost la medicul de familie pentru ca aveam dueri de cap( fruntea, dupa cap si in crestet simteam o arsura) si mi-a zis ca am bila lenesa. Mi-a dat colebil si am urmat 3 luni de calciu. Acum nu ma mai doare capu asa rau ca inainte dar am mereu o stare de rau si imi trec prin cap fel si fel de ganduri rele legate de sanatatea mea si ma sperie faptul ca as putea avea ceva grav si as putea muri.

Am citit ceva pe net despre anxietate si m-am gandit ca ar putea sa fie vorba si de asta..
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: