Probleme in timpul actului intim !

08-02-2016
renu
Nu este medic/terapeut
renu
Buna,


eram cu prietena mea in camera si am facut dragoste, a fost una din celee mai neplacute experiente de pana acuma !

Dupa 1 ora au inceput sa ma doara testiculele, 'penisul ' meu a inceput sa se invineteasca si 30-40 de minute am avut dureri insuportabile, dupa 2 zile mi-a curs sange din 'penis '.

As dori parerea unui medic.

Ms.
12 comentarii
0
08-02-2016, ora 17:38
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Ati utilizat ceva medicamente pentru potenta, sau alte obiecte in timpul actului sexual? Ati avut vreo durere intensa in timpul actului sexual la nivelul penisului? Suferiti de pietre la rinichi sau de vreo alta boala?
Valentin Pescaru
psiholog-psihoterapeut-sexolog
0
08-02-2016, ora 18:37
renu
Nu este medic/terapeut
renu
Dl. Valentin, la cei 30 de ani cati am nu folosesc medicamente de potenta :)


Prietena mea m-a chemat la ea ca era liber si ne putem simti bine impreuna, am avut preludiu 20-30 de minute apoi am incercat sa avem contact intim protejat si am simtit un disconfort, au inceput mici dureri jos -actul imtim nu a fost dus pana la capat si ne-am inteles sa mai incercam alta data !

Cand eram in drum spre casa au inceput durerile jos si cand ma ajuns acasa am vazut ca 'penisul' era vanat, invinetit, testiculele ma dureau foarte tare.


Nu am nici o problema medicala, toate analizele sunt ok.
0
08-02-2016, ora 18:42
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Consult clinic medic Urolog.
0
08-02-2016, ora 20:24
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Ceva exista, caci astfel de simptome in timpul/dupa actul sexual nu suntin regula. Mergeti la un medic sexolog/urolog pentru un consult.
0
08-02-2016, ora 20:32
renu
Nu este medic/terapeut
renu
Am fost cu trimitere de la medicul de familie la clinica de UROLOGIE si am ramas cu un gust AMAR, m-au trimis la clinica privata a sefului de sectie sa imi faca radiografie +consult + alte teste ( la clinica privata mi-au cerut 1500, 500 radiografie +500 consult +500 alte analize) mi se pare cam mult !

O sa caut un cabinet privat din afara orasului care sa aiba tarife decente.


Ms.
0
08-02-2016, ora 21:06
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Imi pare rau de situatie; daca sunteti din Bucuresti va pot recomanda pe cineva.
0
09-02-2016, ora 13:10
renu
Nu este medic/terapeut
renu
Eu sunt din Cluj Napoca si am fost consultat la POLICLINICA DE STAT DE vestitul M.Lucan care m-a chemat la policlinica lui privata, asistentele mi-au spus ca asa e procedura la Cluj !

Tata cand a fost la Policlinica in 2004 tot asa a patit, a fost chemat la Clinica lui Privata ca vezi tu nu sunt fonduri, ca asta e procedura. Medicul de familie i-a spus ca nu se poate face nimic !

Mai bine " o tai jos " si am scapat de ea !
0
09-02-2016, ora 13:15
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Imi pare rau de situatie, este un abuz care nu are legatura cu fondurile. Stiti cum este zicala: "la pomul laudat...".
Incercati varianta simpla: medic de familie-trimitere-medic urolog. Va trebuie niste analize (simple) si o ecografie a zonei genitale/peniene.
0
13-02-2016, ora 20:47
renu
Nu este medic/terapeut
renu
Stimabile Domn Valentin, am fost la medicul de familie si mi-a dat bilet de trimitere la medicul UROLOG din Cluj, la Clinica de Urologie, dar de la aceasta Clinica am fost directionat ca si in cazul lui tata la Clinica privata a D-lui Doctor !


Am gasit un alt privat care are preturi mai accesibile, radiografie 100 de lei +consult 150.

Ms.
0
13-02-2016, ora 20:52
renu
Nu este medic/terapeut
renu
Cand a fost cazul lui tata am vorbit cu un PROCUROR, am fost la Politie si am mai vorbit cu un AVOCAT ca am vrut sa ii facem flagrant si mi-au spus ca nu pot face nimic, ca au mai fost persoane care au facut plangere si ca DL. DOCTOR e prea mare ca sa se lege cineva de el, e prea renumit in tara !
0
13-02-2016, ora 23:06
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Domnul Renu,

Clujul e mare. Cautati o policlinica cu medic Urolog.
In Bucuresti sunt urologi la mai multe policlinici.
0
14-02-2016, ora 11:13
renu
Nu este medic/terapeut
renu
Dna clara_p, multe din cabinetele pe care le stiu din Cluj au fost inchise, celelalte nu prea au un astfel de serviciu.


Ieri am gasit un cabinet nou aparut !



Multumesc la toti.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici