Probleme in a obtine erectie sau in a mentine erectia! lamuriti-ma va rog | Forumul Medical ROmedic

Probleme in a obtine erectie sau in a mentine erectia! lamuriti-ma va rog

09-02-2016
anonimus23
Nu este medic/terapeut
anonimus23
Am 18 ani inca nu am avut nici un act sexual dar am vrut doar ca... Cand am foat in pragu actiunii ori nu aveam erectie ori aveam o erectie partiala adica semi erectie sau daca aveam erectie totala.. Cand dadeam sa o penetrez pe partenera imi disparea erctia cand mi sa facut oral nu am avut nici o treaba cu erectia a fost totu bine doar ca dupa aceea cand dadeam sa penetrez imi disparea erectia.
Vreau sa mentionez ca eu am si unele jenari la gland mai ales cand e in erectie si e decalotat si il ating ma jeneaza plus ca am obiceiu sa ma masturbez des...
Va rog spuneti-mi si mie data viitoare cum sa fac sa imi mentin erectia sau ce as putea avea de nu imi pot mentine erectia? Si cum as putea sa scap de aceste jenari de la gland.
1 comentarii
0
26-07-2016, ora 21:24
adi98pascu
Nu este medic/terapeut
adi98pascu
Prima oară când am încercat nici mie nu mi-a ieșit dar a doua oare nu am avut probleme, trebuie doar sa nu îți lași emoțiile sa îți controleze acțiunile, incearca întâi un preludiu de vreo 15-20 de minute si când vezi ca si ea e pregătită da-i bătaie.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • ErecÈ›ia slabă - evaluare, diagnostic, cauze, simptome, tratament È™i remedii eficiente
  • Sexul pentru prima dată - ce trebuie să È™tii
  • Pierderea erecÈ›iei - cauze, remedii, tratament È™i sfaturi utile
  •