Probleme cu rinichii

07-12-2012
dana1985
Nu este medic/terapeut
dana1985
Buna ziua. De multi ani ma confrunt cu dureri in partea dreapta. Durerea se muta peste tot. In urma unui ecograf facut in Romania mi s a spus ca as avea chisturi pe rinichi. Medicul nuna mai facut o a doua ecografie, zicandu mi ca e imposibil si m a trimis acasa. Acum locuiesc in Londra. Lunea trecuta medicul de aici m a trimis la ecograf din nou pentru ca din luna august ma ' lupt' cu aceasi durere care dispare si reapare in special atunci cand depum rfort, ridic lucruri grele si nu numai. Ma doare in partea din fata, e ca o durere de apenticita, ma doare inspate cu blocarea spatelui si am niste junghiuri f puternice cateodata. La ecograf nu mi au zis nimic dar pareau ingrijotati. Astept rezultatul dar pana atunci teama ca ar putea fi ceva foarte grav ma termina. Multunesc
1 comentarii
0
07-12-2012, ora 10:17
dana1985
Nu este medic/terapeut
dana1985
Mai mentionez ca de doua ori in ultimul timp sm fost la sectia urgente la spital. Mi au facut un test la urina si au zis ca nu e infectie in urina. E ca o piatra inauntru ce se muta si care doare, ustura. Am slabit in ultimul timp dar probabil e pentru ca lucrez foarte mult iar oboseala, stresul is spun cuvantul. Multumesc s si orice radpuns e binevenit
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.