eu nu am secretiile alea din penis.. mie imi vin de undeva de sub cap

12-01-2014
Sebii KiDz
Nu este medic/terapeut
Sebii KiDz
Buna ziua. Am facut sex cu o fata, acum cateva saptamani, si credeam ca am 'sculament'. Dar eu nu am secretiile alea din penis (pe acolo pe unde ma urinez, mai exact) mie imi vin de undeva de sub cap. Si se ridica la suprafata, un lichid alb, urat mirositor. Si cand il imbib in hartia igienica, se face galben. Am fost la un doctor dermato-veneric, si mi-a dat Zanocin pentru 5 zile. Dar nu am vazut nici o schimbare. Peste cateva zile trebuie sa ma duc iar. Intrebarea mea este. Se poate sa fie ceva, fara transmisie sexuala? Adica sa 'raceasca' sau nu stiu. Am mai citit undeva ca poate sa se fi iritat de la lichidul ala din vagin.
6 comentarii
0
12-01-2014, ora 16:34
Terapeut Denis Chiurtu
Psihologie, Bucuresti
Terapeut Denis Chiurtu
După părerea mea este doar o infecţie urinară şi cel mai eficient tratament se pare că este biseptolul. Dacă aşteptaţi antibiograma, este posibil să se accentueze usturimile şi să apară urinări foarte dese şi sângerări. Mai multă atenţie la igienă. Nu are legătură cu secreţiile vaginale. Totuşi mi se pare interesantă exprimarea: "Dar eu nu am secretiile alea din penis...mie imi vin de undeva de sub cap". :)
0
13-01-2014, ora 10:16
Sebii KiDz
Nu este medic/terapeut
Sebii KiDz
Ieri mi-a sangerat. Nu stiu de unde.
0
13-01-2014, ora 15:10
Terapeut Denis Chiurtu
Psihologie, Bucuresti
Terapeut Denis Chiurtu
Deramato venerice, in mod cert. Nu întârziaţi examenul de specialitate.
0
21-01-2014, ora 23:33
luci12345
Nu este medic/terapeut
luci12345
acesta infectie poate afecta si partenera ?... acest lucru patesc si eu, de sub capul penisului vine un lichid galbui imbibat pe chilot sau hartie si urat mirositor, si mici dureri. vreau un tratament dak se poate, imi este rusine sa merg la un cabinet ceva
0
22-01-2014, ora 08:19
Terapeut Denis Chiurtu
Psihologie, Bucuresti
Terapeut Denis Chiurtu
Până ajungeţi la medic, puteţi lua preventiv biseptol din 6 in 6 ore cam 7-10 zile
0
22-01-2014, ora 16:46
luci12345
Nu este medic/terapeut
luci12345
multumesc 3 !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  • Secreții / scurgeri genitale la bărbați - cauze, diagnostic, tratament
  •