Problema la penis - ma ustura la contactul sexual

19-07-2013
bogdan1337
Nu este medic/terapeut
bogdan1337
Buna ziua/seara. Ma numesc Bogdan, am 21 de ani si am o mica (mare) problema. Sunt intr'o relatie de ~1 an jumate si am o relatie sexuala activa. Problema este urmatoarea: in urma cu cateva saptamani, dupa finalizarea unei seri minunate, am constatat ca preputul mi sa imflamat puternic. Aveam o mica senzatie de mancarime, dar nimic altceva. In cateva zile nu am mai avut nici o problema, totul revenise la normal. Dar in ultimul timp, ori de cate ori vrem sa facem ceva, ma ustura la contactul sexual dupa care mi se umfla din nou dar revina la normal dupa ~24 ore. Am pete mici pe capul penisului si un fel de strat subtire alb care trece la spalare.
Un mic sfat ar fi de ajutor.

Tin sa mentionez ca stau prost cu timpul, de asta nu am consultat un medic pana acum.
3 comentarii
0
23-07-2013, ora 16:24
raluca88
Nu este medic/terapeut
raluca88
este cu siguranta bts.megi neapaat la medic atat tu cat si prietena ta
0
24-07-2013, ora 11:19
bogdan1337
Nu este medic/terapeut
bogdan1337
M'ai lamurit.

In momentul de fata urmez un tratament cu antibiotice si canesten crema. Lucrurile par sa mearga inspre bine, deocamdata.
0
25-07-2013, ora 14:38
raluca88
Nu este medic/terapeut
raluca88
bolile cu transmitere sexuala de obicei se trateaza cu antibiotice si antifungice. insa cel mai bn este sa mergi si la un control sa nu ai altfel de probl ai tz.sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: