Problema in domeniul sexului

02-06-2013
Alegzandar Papadopol
Nu este medic/terapeut
Alegzandar Papadopol
1) I-a venit stopul, a tinut-o normal 6-7 zile cu scurgeri abundente pentru ea e ceva normal pentru ca are ciclu neregulat, a facut 2 teste, unul la 4 zile negativ si unul dupa 1 saptamana - negativ! este virgina...inainte de stop ne-am jucat si ea acum crede ca a ramas, se poate? I-am zis ca poate ar avea dereglari hormonale, o cam dor sanii, adica doar unul mai tare si intr-o zi a mers des la baie, ameteli si greturi nu are DELOC si o mai doare spatele! e cam logic ca nu e insarcinata fiind dat ca i-a venit stopul si a tinut-o normal si acele 2 teste.dar totusi va intreb...
2) A 2-a intrebare daca se poate, eu mi-am dat drumul pe un servetel umed, iar mana mea nu a avut contact cu sperma, poate daca patrundea sperma prin servetel, iar apoi am luat un altul si m-am sters, apoi fiind uscat pe mana dupa 1, 2 minute am masturbat-o pe clitorist si doar am atins-o pe vagin...adica pe aproape cred ca eram pe 'aripioare' ( labii), credeti ca ar fi putut ceva?
2 comentarii
0
02-06-2013, ora 12:02
bestyutza79
Nu este medic/terapeut
bestyutza79
Poate ramane insarcinata doar in urma unui contact sexual, nu in urma jocurilor, masturbarii, etc.
0
02-06-2013, ora 17:37
Alegzandar Papadopol
Nu este medic/terapeut
Alegzandar Papadopol
Multumesc.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.