Problema cu maxilarul

06-06-2009
George.A
Nu este medic/terapeut
George.A
Am o problema care am observat acum cv timp...
Nu pot sa imi dau dintii de jos in spate imi stau in fata...
Pot sa ii dau pana la nivelul celorlalti dak ma intelegi mai in spate sa imi vina partea de sus a dintilor peste cei de jos cum ar trebui sa fie normal nu pot...
Puteti sa imi spuneti cum se poate rezolva asta?
Multumesc mult...
5 comentarii
0
09-06-2009, ora 07:38
andreea33
Identitate neconfirmată
andreea33
Trebuie sa mergeti la consultatie la un medic ortodont. Va va spune cu exactitate ce probleme aveti
0
09-06-2009, ora 09:02
Dr. Olga Guzun
Stomatologie, Pitesti, Bucuresti
Dr. Olga Guzun
dupa cate ne descrii tu se pare ca ai avea o ocluzie ori inversa ori cap la cap. pentru un diagnostic corect si un plan de tratament in cazul in care este nevoie de unul trebuie sa mergi la un medic ortodont.
0
09-06-2009, ora 17:11
George.A
Nu este medic/terapeut
George.A
multumesc mult
0
09-06-2009, ora 17:14
Dr. Olga Guzun
Stomatologie, Pitesti, Bucuresti
Dr. Olga Guzun
daca vrei pot sa-ti recomand o D-na Dr. ortodont din Bucuresti la care sa mergi pentru o consultatie.
0
16-06-2009, ora 15:30
George.A
Nu este medic/terapeut
George.A
DAk ai fi amabila si desigur dak sti vreun doctor prin bacau sau focsani, poti sa imi spui si din bucuresti...
Ms mult
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul