Problema MARE

19-08-2012
xxx123
Nu este medic/terapeut
xxx123
Zilele trecute am incercat pentru prima data sa fac sex cu prietena mea.Pana sa ajungem sa ne dezbracam am stat si ne am 'giugiulit' undeva la 20 de minute..penisul era in erectie..era ok.Cum ne am hotarat sa o facem pur si simplu nu mai era atat de 'sculat' si nu puteam penetra.Nu cred ca mai este virgina, nu am putut sa o intreb..dar pur si simplu nu intra.Am incercat diferite pozitii, degeaba.
Va rog un sfat, m am simtit penibil, cu toate k ea a zis k nu e nimic, e prima data cand o facem si eram prea emotionat.
5 comentarii
0
20-08-2012, ora 15:29
monza
Nu este medic/terapeut
monza
Nu ai avut o erectie adevarata ca sa o poti penetra?
0
20-08-2012, ora 18:03
xxx123
Nu este medic/terapeut
xxx123
da
0
20-08-2012, ora 19:02
monza
Nu este medic/terapeut
monza
Din cauza emotiilor.E bine sa luati o pauza si sa nu mai incercati, iar data viitoare incepeti cu o bautura, un vin, 2-3 pahare, vorbiti la inceput si incepeti mai usor.Iar preludiul trebuie sa fie de minim o ora, mai ales daca e "prima oara".
Si mie mi s-a intamplat prima oara la fel.
0
21-08-2012, ora 20:37
monza
Nu este medic/terapeut
monza
Cel mai indicat ar fi sa mai astepti cateva luni
0
22-08-2012, ora 15:55
monza
Nu este medic/terapeut
monza
Eu cand am patit ca tine, am fost foarte dezamagit si nu stiam ce sa mai fac, ce sa mai cred.am asteptat 8 luni si dupa aceea am incercat si am reusit, din prima.Acum pot sa zic ca sunt bine psihic, cu moralul ridicat.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Actul sexual cu preludiu
  •