Problema - rog frumos un doctor

17-04-2012
Socrates88
Nu este medic/terapeut
Socrates88
Buna ziua.

Am si eu o rugaminte :

Sa raspunda la acest post numai oamenii care au avut aceste simptome si doctorii. Va multumesc!!!

De 2 luni de zile, am o prietena foarte frumoasa, atragatoare, deci nu este problema de erectie!

Preludiul dureaza in jur de 20 de minute, ne excitam amandoi ! Ma ridic sa imi pun prezervativul tinand in mana penisul extrem de erectil. In maxim 30 de secunde, dupa aplicarea sa, incepe sa mi se lase pana cand revine la marimea lui initiala! Si sunt panicat deoarece NICIODATA nu mi s-a intamplat asa ceva si m-am rusinat maxim... S-a intamplat de 2 ori. Prima data a fost ok, nu am avut probleme, dar actele sexuale 2 si 3 nu au inceput datorita ' lasarii '.

Inclusiv, de 1 luna am observat, in timpul ejacularii ( masturbare ), dupa 6 - 7 randuri de lichid seminal alb urmeaza 6 - 7 randuri de lichid seminal TRANSPARENT!!! care nu are consistenta lichidului seminal alb, asemenea apei!!!

Va rog frumos sa imi dati un raspuns, sunt foarte panicat, pana acum nu am avut probleme, am 24 de ani, o viata sexuala activa, tot timpul facand sex protejat, prezervativ!!!

Va multumesc anticipat!!
2 comentarii
0
17-04-2012, ora 11:06
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Fara prezervativ si renunta la masturbare.
0
18-04-2012, ora 15:54
monza
Nu este medic/terapeut
monza
Incearca fara prezervativ si vezi daca se mai intampla asa.
Si mie mi s-a intamplat la fel cu prezervativ, urmeaza sa incerc fara el sa vad ce iese
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici