Prietena mea nu simte deloc placere in timpul actului sexual

11-05-2010
adivlad
Nu este medic/terapeut
adivlad
Buna ziua, am o problema sau chiar mai multe in timpul actului sexual.
Am 28 de ani aproximativ 73 kg la o inaltime 1.70.Penisul meu este de 13 cm.
Am o prietena de un an de care imi spune ca nu simte nimic in momentul actului sexual desi
eu am grija de preludiu si ea este excitata. Mentionez ca prietena mea are aproapte
18 ani si am fost primul pentru ea.Dupa penetrare se intampla tot felul de probleme
vaginul ei se umezeste foarte tare incat eu simt cum aluneca foarte usor penisul in el
iar caldura lui alterneza ca cald cand rece. Ea sustine ca a avut doar orgasm de 5 ori intr-un an
si atunci doar clitoriane.In rest a mimat orgasmul ca sa nu distruga relatia.In ultima perioada
evita pe cat posibil sexul, singurul initiator fiind doar eu.In timpul actului sexual pot vedea cu
usurinta ca ea nu simte absolut nimic pentru ca nu se implica mai deloc.

Am 100 de dileme din care nu as vrea sa dezvolt obsesii.
1. Se poate ca vaginul ei sa fie prea larg si sa nu simta nimic?
2. Se poate ca penisul meu sa fie prea mic si sa nu o pot satisface nici pe ea nici pe viitoarele (daca va fi cazul)?
1 comentarii
0
11-05-2010, ora 21:26
adivlad
Nu este medic/terapeut
adivlad
A s mai vrea sa mentionez atunci cand prietena ma stimuleaza manual simt o oarecare stare de disconfort o senzatie ciudata (ca si cum as fi sensibil) si in loc sa-mi mareasca excitatia mi-o micsoreaza.
Mai am si alte probleme:
1. Dupa ce depun efort fizic (flotari sau sala) penisul meu in stare de repaus este fortea mic si subtire parca nu ar fi vascularizat si deasemenea simt o senzatie ciudata de disconfort (un fel de mancarime / usturime)
2. Cand sunt stresat de asemenea penisul meu este foarte mic si se comporta ca la problema 1
3. De multe ori cand este in stare de repaus este prea moale si il simt prea cald si foarte bleg si pielea este foarte catifelata, lafel si testicolele care atrana destul de mult.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici