Pregnyl-urgent.. vreau un copil

11-08-2008
corabc
Nu este medic/terapeut
corabc
Sint din Bacau, caut urgent pregnyl 5000ui, fiole la recomandarea medicului, intrucit nu am ovulatie, nici un copil si ne dorim unul, am 35ani, am avut o sarcina de 8 saptamini pierduta, am urmat tratament 6 luni cu desorrele, iar acum nu mai ramin, am nevoie urgent de aceste injectii, cica nu se mai importa
4 comentarii
0
01-09-2008, ora 00:00
fatima
Nu este medic/terapeut
fatima
Buna, eu sunt in italia acum si revin in romania in 2 zile, as putea sa ma interesez aici de aceste fiole dar as vrea sa stiu dak asta este singura lor denumire sau in alte tari se pot numi si altfel
0
01-09-2008, ora 00:00
fatima
Nu este medic/terapeut
fatima
M-am interesat si aici este pregnyl, costa 15 euro o cutie dar vreau sa stiu sigur dk te mai intereseaza si in cazul in care te intereseaza sa-mi trimiti o reteta printata de la medicul care ti le-a prescris pt a le putea lua io de aci.
0
02-09-2008, ora 00:00
corabc
Nu este medic/terapeut
corabc
Multumesc, sigur, am nevoie, numai ca deja vii in tara, bine ca stiu ca este in Italia, am sa incerc sa fac rost, e timpul scurt acum, oricum, nu aveam speranta, nu m-am asteptat, multumesc, mi-ar place sa mai vb
0
03-09-2008, ora 00:00
fatima
Nu este medic/terapeut
fatima
Ma bucur k am putut fi de folos iti doresc sanatate si un bebe cat mai rpd...:*
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Metoda calendarului
  • Pregătirea pentru sarcină
  • Manifestările comportamentale „dictate” de ciclul menstrual
  • Testele de ovulație
  •