Povestea mea

01-03-2011
nemtzoaik
Nu este medic/terapeut
nemtzoaik
Buna seara,
In primul rand tin sa multumesc Dnei Dr. Bernevig pentru experienta sa si pentru amabilitatea pe care o are fata de paciente, sa le multumesc colectivului Saha Medical si Laboratorului acestei clinici minunate.

Povestea mea:
EU SUNT DIN RAMICUL VALCEA, AM FOST LA MEDICUL GINECOLOG SI MI-AM FACUT UN TEST PAPANICOLAU IN MEDIU LICHID. ACESTA A FOST TRIMIS SI EFECTUAT IN BUCURESTI LA UN LABORATOR RENUMIT -MICOMI SI MI-A IESIT RISC CRESCUT DE HPV (AM PLATIT )- DR. MEA MI-A RECOMANDAT SA MERG IN BUCURESTI tot la acesta "clinica" SA-MI FAC COLPOSCOPIA CARE COSTA destul de mult
M-AM SPERIAT, AM SUNAT LA O PRIETENA IN BUCURESTI CARE STA IN SECTORUL 2 SI MI-A RECOMANDAT CLINICA unde merge ea des- UNDE AM FACUT TESTUL PAPANICOLAU LA PRETUL DE 95 RON (AU O OFERTA IN ACEST PRET INTRA SI GENOTIPAREA HPV- TULPINI 16/18) SI REZULTATUL A FOST NEGATIV. NU MI-A IESIT DECAT O INFLAMATIE.
IN CONCLUZIE NU MAI AVETI INCREDERE IN TOATE ACESTE LABORATOARE RENUMITE- MI-AU INCURCAT PROBA SI MI-AU DAT UN REZULTAT FALS, iar stresul prin care am trecut eu nu doresc sa treaca nimeni
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.