Pot ramane insarcinata? Ajutati-ma va rog!

02-01-2015
ancaradu
Nu este medic/terapeut
ancaradu
Buna ziua! Am fost virgina si prietenul meu m-a penetrat prima oara cu degetul, mi-a rupt himenul si a reusit sa bage doua degete intregi, a ajuns in zona in care este pericol de sarcina? Am facut si sex oral si mi-e teama sa nu-i fi ramas lui pe deget sau mie sau pe penis sperma. In cazul acesta exista posibilitatea unei sarcini? Mentionez, vaginul meu este foarte stamt si nu a reusit sa introduca tot penisul, l-a introdus fara prezervativ, dar s-a spalat anterior. Sa ma ingrijorez? Multumesc!
3 comentarii
0
03-01-2015, ora 22:31
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
DAAAAAAAAA pt ca esti fraiera si ai acceptat ca primul tau contact sexual sa fie normal si minunat de care iti vei aminti TOATA VIATA.
0
06-01-2015, ora 08:06
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Orice contact sexual neprotejat poate avea ca efect o sarcina nedorita. Este necesar un control ginecologic.

O zi placuta!
0
24-12-2015, ora 08:13
ele298
Nu este medic/terapeut
ele298
Bună ziua... Am făcut s***cu prietenul meu într-o seară protejat (a ejaculat) dar după câteva minute fara şi mi-a zis ca nu a ejaculat în mine. Menţionez că tot în acea seară peste o oră mi-a venit menstruaţia. Vă roog să mă ajutati !😔
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •