Poate sa fie insarcinata ?

10-10-2011
matrix69
Nu este medic/terapeut
matrix69
Buna ziua, devi sa va spun intamplarea mea, cred ca a mai fost o poveste asemanatoare pe aici, eram intr-o zi cu prietena mea la mine acasa, si ne excitam unu pe altu, ea sa urcat pe mine si ma exictat foarte tare in cat am ejaculat in pantaloni, ia dupaia zicea ca e umpic uda la pantaloni, si eu eram umpic nu foarte mult, si mi-e frica sa nu fii ramas insarcinata, de la accea intamplare a trecut o luna cam asa, nu a avut greturi, etc, inca nu ia venit ciclul, am facut astazi un test de sarcina, am pus acolo 3-4 picaturi de urina, l-am lasat 5-6 min, dupa care am tras capacul ala si imi arata doar o liniuta la C, si am citit ca daca apare doar o liniuta la C nu este insarcinata.Deci exista riscul sa fii ramas insarcinata ? MI-a spus ca ia mai intarziat ciclul si 3 luni, astept un raspuns repede va rog frumos. Multumesc
3 comentarii
0
10-10-2011, ora 18:08
matrix69
Nu este medic/terapeut
matrix69
Precizez ca nu am facut inca dragoste, ea este virgina si eu la fel.
0
10-10-2011, ora 21:40
monza
Nu este medic/terapeut
monza
Nu cred ca are cum sa ramana insarcinata prin pantaloni.Sanse de 1-2% cred.
0
10-10-2011, ora 21:44
Baiatu_87
Nu este medic/terapeut
Baiatu_87
Stai linistit, 100% nu este insarcinata. N-ai cum sa ramai insarcinat printr-o pereche de pantaloni si prin chilotii ei, nici daca ai vrea n-ai putea sa faci asa ceva!

Cum sa nu fie fata uda, cand se urca pe tine? Este normal ca sa se ude cand se excita!
Probabil ca ii intarzie pt ca acum este stresata ( lucru intalnit destul de des la fete ).
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •