Poate fi ciclu peste sarcina??

08-12-2011
Ionescu Elena
Nu este medic/terapeut
Ionescu Elena
As dori si eu va rog foarte mult un raspuns la problema mea...sau poate sunt eu cam paranoica..! Am avut la sf lunii octombrie pe 30 un contact neprotejat, insa am folosit metoda coitus interuptus..sunt sigura k iubitul meu nu a lasat in mine deoarece a ejaculat inafara cu mult timp dupa ce penisul a fost scos...asta s-a intamplat dupa calculele mele in perioada nefertila deoarece p data d 8 noiembrie mi-e venit menstruatia..normal, intarziere doar cu 2 zile..mi-a curs un pik mai putin decat d obicei..iar p data d 13 am facut un test de sarcina si a iesit negativ..!dupa o saptamana am fost la ginecolog la un control..mi-a facut radiografie si nu s-a vazut nimik cum ca as fi insarcinata..!acuma luna asta mi-a venit menstruatia p data d 6 insa foarte putin..si de o culoare neagra aproape cu ptine cheaguri..m-a tinut decat 3 zile! Acum cateva zile mi-am facut si analizele deoarece aveam stari de greata si ameteli foarte mari..luna trecuta am facut si o uretrita si s-ar putea sa am si probleme cu glanda tiroida..! Acum va intreb:daca eram insarcinata imi iesea la analize? Nu inteleg din c cauza mi-a venit menstruatia astfel luna asta tinand cont ca luna trecuta mi-a venit normal..sunt putin speriata deoarece am ameteli si greata incontinuare..! Astept un raspuns va rog
2 comentarii
0
09-12-2011, ora 17:52
daiviana
Nu este medic/terapeut
daiviana
STAI FARA GRIJA, sunt nervii...nu iesti insarcinata
0
09-12-2011, ora 21:19
Ionescu Elena
Nu este medic/terapeut
Ionescu Elena
Mulumesc mult pt raspuns, sper sa fie doar asta!:*
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul