Plomba sparta si pusa iar

30-01-2011
catalin94
Nu este medic/terapeut
catalin94
Buna ziua, ma numesc Catalin. Am avut o plomba pusa de vreo 5 ani care s-a spart
Toate bune, am fost la stomatolog mi-a curatat plomba veche si mi-a pus ceva alb (ciment i-a zis) sa vada daca ma simt bine iar dupa o saptamana mi-a curatat chestia aia alba si mi-a pus plomba tot alba.
La cateva zile a inceput sa ma doara iar (nu asa tare ca atunci cand aveam plomba sparta). Pe maseaua respectiva am vazut ca am in lateral un punct negru care seamana cu o carie dar pe care cred ca stomatologul nu a observat-o. Ce ma sfatuiti sa fac sa merg iar la stomatolog sau sa mai astept?
1 comentarii
0
31-01-2011, ora 17:29
Dr. Sas Adina
Stomatologie, Cluj-Napoca
Dr. Sas Adina
Bineinteles ca trebuie sa mergeti, mai ales ca spuneti ca va doare. De ce sa asteptati pana ce lucrurile se complica?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul