Plomba pe masea neagra? E posibil?

19-04-2011
saugustin
Nu este medic/terapeut
saugustin
Buna ziua.
Maseaua cu pricina a avut plomba dar nervii nu au fost scosi, iar dupa ce a cazut am cam neglijat problema...
Recent am ajuns cu ea la stomatolog.
Dupa o operatiune facuta ca la carte cu scos nervi si obturatie de canal, a venit timpul plombei.Azi mi-a pus plomba.
Cand am ajuns acasa am constat ca un perete al acesteia este gri spre negru.Plomba a fost pusa asa.E posibil sa nu imi fi curatat bine peretele acela?De lucrat a lucrat ceva timp la ea dar nu prea imi place ce a iesit.
Vreau sa aflu si eu niste pareri de la niste medici inainte de a ma intoarce la stomatolog.Vreau sa stiu cum abordez problema deoarece toata operatiunea cu anestezie, scos nerv, obturatie, plomba a costat in jur de 240 lei.Nu consider un pret mic si motivul calitatii a dictat in alegerea acestui cabinet.
Mulumesc anticipat
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul