Pielonefrite glomerulonefrite repetate.Recomandare Doctor.

15-08-2013
hornetica
Nu este medic/terapeut
hornetica
Buna ziua.Cine poate sa-mi recomande si mie un doctor bun in spitalul de boli renane de la cluj?
Am auzit zvonuri si am citit ca multi au venit cu un diagnostic de acolo dar acum multi ani pe diverse forumuri si nu le mai gasesc.
M-am decis dupa 5 ani de chin sa fac drumul pana acolo poate ma intorc cu un diagnostic clar si poate o rezolvare.Nu ma mai intereseaza nimic in bucuresti, la mine situatia e mai complicata si in ultimele 11 internari de urgenta nu am rezolvat.
Multumesc
7 comentarii
0
18-08-2013, ora 02:16
hornetica
Nu este medic/terapeut
hornetica
Nimeni?Nici macar in bucuresti un nefrolog bun?
0
16-01-2014, ora 23:26
Miha_0905
Nu este medic/terapeut
Miha_0905
Nu stiu daca mai ai nevoie de un medic bun.Pot sa iti recomand unul in bucuresti la care am fost, suferind de glomerulonefrita.Este vorba de dr.Rauta Mihai de la spitalul Carol Davila de care am fost multumita.
0
26-01-2014, ora 23:04
hornetica
Nu este medic/terapeut
hornetica
Mersi mult.Hai ca ma duc luna viitoare.Ai fost la stat sau la privat?
0
01-02-2014, ora 18:38
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
Eu mam operat la panduri de trei ori si acum merg la municipal si am fost foarte multumit si de conditiile de la ambele dar mai ales de medici cu care mam inteles de minune si mau lamurit de fiecare data fara sa ma minta frumos.
Daca doresti dami mesaj pe privat si iti dau cateva nume de medici buni.
0
01-02-2014, ora 19:43
Miha_0905
Nu este medic/terapeut
Miha_0905
Este un spital de stat de nefrologie, situat de calea Grivitei nr.4.Ce problema ai tu mai exact?Ai fost diagnosticata cu glomerulonefrita?Ce varsta ai?Eu am 32 de ani si de 4ani am glomerulonefrita cu Ig A.Pana la varsta de 28 de ani faceam foarte des (lunar)infectii urinare, cistite pe care le tratam pe moment cu antibiotice.La ultimul episod de infectii am luat urinal acut si am ajuns aproape de blocaj renal cu creatinina 6 val.normale fiind 0, 5-1, 5.Am fost tratata cu predinson si val.creatininei a scazut dar am ramas cu o hematurie microscopica.Am ajuns la spitalul Carol Davila, (eu fiind tratata la bacau)pentru diagnostic.Dl. doctor mi-a evaluat starea de sanatate, mi-a dat un tratament si mi-a facut o biopsie.Am revenit la el dupa 6 luni pt. un control.Ti-l recomand cu mare incredere.Trebuie sa mai merg si eu la el cat mai curand pt. ca am o boala care trebuie verificata mereu.Iti doresc multa sanatate!
0
01-02-2014, ora 22:18
Miha_0905
Nu este medic/terapeut
Miha_0905
Sper ca ai inteles ca e vorba de spitalul Carol Davila din Bucuresti.
0
12-02-2018, ora 20:31
CRISG
Nu este medic/terapeut
CRISG
Bună. L-am descoperit pe dl. doctor Mihai Rauta datorita vouă, și vă mulțumesc. Am fost cu tatăl meu la dânsul, iar experiența lui se vedea foarte clar. Problema e ca a renunțat și la contractul cu Sanador, și nu mai știu cum să dau de dânsul... Vreo sugestie?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:

Mai multe informații despre: pielonefrita

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: