Pete rosii pe capul penisului

03-11-2008
costel2008
Nu este medic/terapeut
costel2008
Buna ziua dupa ce m-am masturbat mi-au aparut niste pete rosii pe capul penisului. Am spalat cu ceai de musetel si au inceput sa dispara dupa cateva zile. Dar dupa ce nu m-am mai spalat cu ceai de musetel au inceput sa reapara. Si inainte dupa ce ma masturbam apareau dar pana a 2 zi dispareau. Ce poate sa fie va rog mult de tot sa imi spuneti!!
Multumesc!
9 comentarii
1
03-11-2008, ora 17:24
Dr. Bociu Crina
Obstetrica-ginecologie, Londra
Dr. Bociu Crina
păi ai avut contacte neprotejate? există risc să fie boală cu transmitere sexuală?
0
03-11-2008, ora 17:46
pac60
Nu este medic/terapeut
pac60
Dupa ce nu te-ai mai spalat cu ceai de musetel.Spala-te zilnic cu apa si sapun, decaloteaza si spala bie si gulerul si mai vorbim! Incearca sa-ti faci timp zilnic...
0
04-11-2008, ora 00:56
costel2008
Nu este medic/terapeut
costel2008
ok asta o sa fac nu am avut contact sexual sunt virgin
0
04-11-2008, ora 20:49
pac60
Nu este medic/terapeut
pac60
Intelege ca a fi virgin ori a nu fi.nu-i asta problema.Jucaria in discutie merita tot atata atentie cat merita si jucaria lor. Si virginele se spala...chiar mai des...fa-o si tu si daca tot nu trece, incearca permanganatul de potasiu 0.1% nu mai tare ca n-are rost si te si arzi! Succes la pravalie!
0
05-11-2008, ora 14:38
costel2008
Nu este medic/terapeut
costel2008
m-am spalat mai bine cu ceai de musetel si apa cu sapun dar am inteles ca nu prea e bine sa speli cu sapun capul penisului ca scade sensibilitatea e adevarat?
0
06-11-2008, ora 20:43
pac60
Nu este medic/terapeut
pac60
Cine ti-a spus asta sa se spele acolo cu peria de sarma! Fa-o cat mai des cu sapun si mai lasa ceaiul ca nu e racita! Si apropo! ce sensibilitate scade daca zici ca esti virgin? Sensibilitatea la fluctuatia valutara?Spala-te tu cu sapun de 2 ori pe zi, du-te la dame si spune-mi si mie daca ti-sa distrus sensibilitatea.!!!!!
0
07-11-2008, ora 11:30
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Pac60 esti absolut mortal...i-ai dat niste sfaturi f corecte si ai fost si amuzant!
"succes la pravalie", "Cine ti-a spus asta sa se spele acolo cu peria de sarma", "lasa ceaiul ca nu e racita",
"Sensibilitatea la fluctuatia valutara?"... :)

Numai Bine!
0
07-11-2008, ora 22:09
pac60
Nu este medic/terapeut
pac60
e greu sa diseci probleme pur si simplu peniale cand poporul moare de foame! nick, de ce numai virginii ori virginele au probleme care ies simplu cu apa si sapun? astept si eu sa scrie unul...am apa, am sapun, n-am penis pentru ele!!! of doamne...
0
07-11-2008, ora 22:36
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

sapun? apa? Iti doresti cam multe!
Pt. astfel de probleme exista o logica simpla, ori o gandesti aprofundat, ori consulti un medic urolog!

Salut si succes la dame!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •