Pete maro in fiecare zi!

21-09-2013
LaviniaPopescu
Nu este medic/terapeut
LaviniaPopescu
Buna ziua! Ma numesc Lavinia si am 18 ani si am apelat la acest site pentru ca am o nelamurire si pe acest site se raspunde cel mai des la intrebari.

Am facut petting, daca ii pot spune asa, cu prietenul meu, adica am incercat pozitia 69, si dupa ejacularea lui am ramas cu sprma pe maini. Eu m-am spalat dar sper sa nu ma fi atins de zona mea intima.

Si acum problema mea : cam de o saptamana, 7 zile, imi curg cheaguri de sange maro, una sau doua pete mari, (unele sunt urmate si de niste picaturi de apa sau urina) in fiecare zi. Ce poate fi?
2 comentarii
0
21-09-2013, ora 11:53
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
O dereglare hormonala, un chist ovarian ori spotting inainte de menstruatie. oricum, nu are legatura cu nimic din ce ai facut cu prietenul tau.
Mergi la medicul ginecolog, iti poti lua trimitere de la medicul de familie si nu platesti consultatia.
0
21-09-2013, ora 11:56
LaviniaPopescu
Nu este medic/terapeut
LaviniaPopescu
multumesc mult de tot! Oricine mai are vreo alta varianta de raspuns sa imi spuna! Va multumesc anticipat!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul