Pete albe gland penis !

04-07-2015
Savus97
Nu este medic/terapeut
Savus97
De vreo saptamana am o pata alba pe glandul penisului de vreo 3 cm. Langa este o portiune cicatrizata ( am fost operat de fimoza si in timpul vindecarii pe gland mi au aparut niste basici de culoare alb-galbui asa care au trecut fara tratament numai ca zona a ramas cicatrizata ) iar la deschizatura meatului s-a format ceva exact ca doua 'buze' un pic iesite mai in-afara si de alta culoare adica o nuanta de mov care se pierde spre roz. Pe 'buza' din dreapta este si un sfert de portiune unde nu este mov si iar este alb exact ca portiunea cealalta, delimitate foarte bine amandoua. Deasupra meatului e o portiune mi se pare mie in relief putin doar ca nu se simte foarte bine la mana de alta culoare, la fel, o pata, mai exact o pata de culoare galben, mentionez ca este foarte vagă. Restul glandului are o culoare 'pestriţă' roz cu puncte roz un pic mai inchis nu foarte vizibile ( eu le observ doar cand pun blitul de la telefon, fiind destul de puternic ). Din cand in cand(la 2 zile) imi apar si cojite micute care le pot indeparta usor tot in zona meatului. Nu am dureri de nici-un fel, nici cand urinez nici cand ejaculez nici la erectie. Chiar as vrea sa stiu niste informatii sau macar daca a mai avut cineva asa ceva si s-a tratat sau inca se trateaza si cu ce sau nu este nimic ingrijorator. In erectie nimic din toate astea nu se mai vede decat pata alba de 3 cm foarte foarte vag. Va rog sa ma ajutati.
1 comentarii
0
06-07-2015, ora 21:41
faruk
Nu este medic/terapeut
faruk
Îţi recomand sa mergi la Dermato-venerologie, trebuie văzut si făcute nişte analize. Posibil sa fie o infecţie cu transmitere sexuală.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.