Penisul micsorat si secretie mirositoare in zona glandului

21-12-2010
ciros
Nu este medic/terapeut
ciros
In urma cu 3 luni am simtit o intepatura in in interiorul glandului in timpul actului.
De atunci am impresia ca penisul mi s-a micosorat in grosime. La fel si testiculele care acum par si mai tari la atingere. Nu mai am nici aceeasi erectie de inainte.
Si libidoul mi se pare mai scazut, aproape absent.
Mentionez ca simt santul balano-preputial(zona glandului) umed si urat mirositor, cu toate ca ma spal in fiecare zi, chiar de mai multe ori. Nu am scurgeri uretrale sau ceva de genu.

Tot in ultima perioada ma simt si constipat, si ies greu afara. Ma ajut cu fructe, cereale sau iaurturi.

In aceea perioada am facut un tratament cu cifran+urinex, "dupa ureche", datorita urinarilor dese si usturimii pe care o aveam la urinare. Am facut ulterior testul pentru infectie urinara si a iesit ok.
Am mai facut un tratament cu Doxicilina, o saptamana, tot "dupa ureche", dar fara rezultat.
Am avut parte si de stres in aceea perioada din cauza job-ului, dar acum ma simt si mai stresat din cauza acestei probleme.

Ce credeti ca ar putea fi?

De cand am problema asta, viata mea sexuala e pe "stand-by".
Vreau sa ma duc la medic in viitorul apropiat dar as avea nevoie de un sfat virtual inainte.
Multumesc anticipat!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici