Penis enorm, dureri

12-09-2012
Anabella973
Nu este medic/terapeut
Anabella973
Buna, as dori o indrumare, sau un sfat

Am un amant cu 10 ani mai tanar care imi face aproape zilnic sex anal, de 3-4 ori pe zi. Problema este ca are penisul enorm si foarte gros si zile intregi ma doare fundul groaznic. De multe ori ii fac si sex oral ca sa ejeculeze. De curand, cam cu 3 zile in urma am inceput sa am dureri in gat si mi-s-a inflamat si limba si mi-au aparut bubite rosietice pe buze care imi dau senzatii de mancarime (prurit). Ce ma sfatuiti sa fac, cum ma pot proteja fata de asemenea penis, exista cumva creme sau asa ceva, ce metode pot adopta impotriva durerilor in timpul sexului anal.
5 comentarii
1
12-09-2012, ora 16:43
mihaelaberea
Nu este medic/terapeut
mihaelaberea
Intr-un alt post spuneai ca ai ceva probleme in urma sexului cu 7 barbati...cam zbuciumata as spune, dar cine sunt eu sa te judec.In ceea ce priveste problema postata aici, ai putea sa renunti la sexul anal si sa il practici doar pe cel normal...Pana la urma, cred ca e mai placut asa...
1
12-09-2012, ora 17:52
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Ce varsta ai, ca tare neinformata pari, , , , ?
Am aceeasi observatie ca Mihaela. In general tot ce e contra naturii poate avea urmari neplacute.
Un control la ginecolog ti-ar prinde bine. Pare ca ai boli transmisibile sexual.

Asta in cazul in care postarea nu e doar una falsa care urmareste altceva, , , ,
0
12-09-2012, ora 20:46
Vio 49
Nu este medic/terapeut
Vio 49
Eu cred ca ar fi bine sa consulti un neuropsihiatru...are si sexul rostul si rolul lui...cu 7 barbati...???anal, oral...dar normal nu sti sa faci???
1
12-09-2012, ora 21:49
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Eu cred ca autoarea sau autorul postului nu este persoana din poza, poate cineva rautacios la adresa doamnei din fotografie.
1
12-09-2012, ora 22:19
Katyella
Nu este medic/terapeut
Katyella
Si eu cred la fel Otilia
Adminii ar trebui sa scoata aceasta poza
Probabil femeia respectiva probabil habar nu are ca un stalker ii pune poze pe forumuri cu astfel de mesaje...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  •