Pata rosie pe penis

05-12-2013
giovanny202001
Nu este medic/terapeut
giovanny202001
Buna ziua! Sunt casatorit, am 31 de ani si intampin o problema de vreo luna de zile. Pe capul penisului mi-a aparut o pata rosie, care nu ma deranjeaza... nu doare, nu nimik. numai ca din cand in cand, pe preput, in zona care acopera acea pata, dar numai in acea zona, se umfla, si doare foarte rau atunci cand ma spal.. am luat de la farmacie Clotrimazol, m-am dat de fiecare data in acea zona dupa ce m-am spalat, iar dupa o perioada trece, dupa care reapare.. mentionez ca pata de pe cap, nu dispare... este permanenta. astept un raspuns de la dvs. Va multumesc anticipat.
1 comentarii
0
05-12-2013, ora 11:40
adirafa
Nu este medic/terapeut
adirafa
giovany


nu are rost sa te tratezi dupa ureche...gandeste -te ca poate ai altceva si daca nu te tratezi la timp ai de suferit mai tarziu...mergi la un dermatolog la o clinica privata(sunt cele mai indicate)si fa-ti toate investigatiile ca sa vezi despre ce este vorba.din cate imi dau eu seama, se poate sa fie ca o ciuperca la nivelul pielii preputului...care apare si dispare.acum poate fii si altceva de asta este bine sa mergi la medic si el va stii cu siguranta despre ce este vorba!sanatate multa iti doresc!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.