Partea externa a piciorului stang amortita

02-09-2009
kety
Nu este medic/terapeut
kety
De cateva luni am partea externa a piciorului stang amortita, nu ma deranjeaza, nu am probleme cind merg, doar ca de o luna a inceput sa-mi amorteasca mana stinga, mai bine zis palma si doua degete, tot partea externa.Ma intreb de ce, si daca e cazul sa fac o vizita la medic?
1 comentarii
0
02-09-2009, ora 08:10
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Buna Kety,
problema ta se intalneste foarte foarte des si provine de la o toxina din corp care ataca anumite functii. In general nu este descoperita de medici ca nu are cum si nici un tratament de-al lor nu te va ajuta la problema aceasta. Singura modalitate de vindecare o gasesti in homeopatie care cunoaste f. bine atat simptomele cat si remediul vindecator care face minuni pur si simplu.
Ori consulti un medic homeopat cu experienta care te poate ajuta cu siguranta (lucrul mai intelept) ori daca nu ai sansa de a consulta unul imi scri un mesaj cu restul de simptome care le mai ai, o descriere a firi si problemelor tale si dupa ce verific simptomele iti pot numi remediul pe care il iei de la farmacie.
Cu mare probabilitate avem de aface cu aleclasi remediu care este FOARTE des intalnit la femei.
Daca esti tioul acesta insa o sa preferi sa te duci la medic caci tipul acesta este suspicios de felulul lui...

Verifica deci cazul acesta, care este asemanator:
forum.romedic.ro/arataprod.php?id_sub_cat=183id_cat=30id_prod=31050anc=99329
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.