PT DL.DR. FLUERARU

05-01-2010
EMI1978
Nu este medic/terapeut
EMI1978
VA MULTUMESC ENORM PENTRU RASPUNSUL DAT CU ATATA PROMPTITUDINE! NU IMI VINE SA CRED CA M-ATI GHICIT ATAT DE USOR CA SUNT O PERSOANA SENSIBILA SI INFLUENTABILA SI IN PLUS CRED CA SUNT SI HIPOCONDRA PENTRU CA MA GANDESC IMEDIAT LA O BOALA INCURABILA CHIAR SI ATUNCI CAND MA INTEAPA UN DEGET.
AVETI DREPTATE IN CEEA CE PRIVESTE TRAUMATIZAREA PRIN PALPARE - IN MOD CONTINUU SUNT CU MANA LA GAT.
VA MULTUMESC INCA O DATA SI MULTA SANATATE VA DORESC! POATE VENITI PE LA SULINA LA UN PESCUIT - VA ASTEPT
1 comentarii
0
10-03-2012, ora 16:46
AncaClaudia
Nu este medic/terapeut
AncaClaudia
buna, am citit postarea ta si cred de asemenea ca asa sunt si eu akuma. knd apleec ccapu p spate imi simt ganglionii gatului imflamati kand aplec capu spre barbie nu-i mai simt.. asa sunt si eu poate putin ipohondrica deoarce una din prietenele mele a fost diagnosticata cu cancer in urma imflamarii unui ganglion inghinal. asa am auzit si eu ca atunci knd se imflameaza una ganglion prevesteste ceva grav. spune-mi cum esti akuma totul e bine? eu sunt disperata si foarte stresata nu mai stiu ce sa fac :(
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.