POT RAMANE INSARCINATA DACA AM DECAT UN OVUL

13-01-2010
nuzza69
Nu este medic/terapeut
nuzza69
SUNT O MAMA DE 36 ANI (AM UN COPIL DE 16 ANI) SI AS VREA SA IL FAC PE AL DOILEA, DAR NU AM PREA MULTE SANSE. AM DESCOPERIT CA NU POT FACE DECAT UN OVUL. AM FACUT UN FIVET CARE NU A DAT REZULTATE, ACUM MA PREGATESC SA IL FAC PE AL DOILEA. EU AS VREA SA INTELEG CE SE INTAMPLA CU OVARELE MELE SI DACA EXISTA TRATAMENTE PENTRU IMULTIREA OVULELOR. AS MAI VREA SA STIU CATE SANSE AM SA RAMAN INSARCINATA CU UN SINGUR OVUL, PRIN FIVET. CA SA FIU SINCERA NU PREA AM INCREDERE IN CENTRU UNDE FAC TRATAMENTUL, DE ACEEA AM VRUT SA STIU PAREREA ALTORA. MULTUMESC.
2 comentarii
0
15-01-2010, ora 16:53
pupacila
Nu este medic/terapeut
pupacila
buna.

ai un sg ovul fara tratament, sau cu tratament? Eu sunt la al 7 lea fiv, asa ca nu dispera, inca. Ai tratamente care poate inmulti ovulele, asa ca. Am o prietena care a avut un sg ovul, i s-a format un singur embrion si acum e insarcinata. Dc e sa vrea Dzeu, ramai. Eu am avut 6 embrioni si nu s-a prins niciunul. Eu fac acum in sp giulesti, cu doct cocei, nu stiu ce sa iti zic, e prima oara cd fac aici, asa ca...

Iti doresc mult noroc si sper sa aud ca esti insarcinata
0
15-01-2010, ora 18:44
nuzza69
Nu este medic/terapeut
nuzza69
EU AM UN SINGUR OVUL FARA TRATAMENT. IAU MEDICAMENTE DECAT PENTRU A FACE CRESTERE ACEST OVUL. EU MA INTREB DACA EXISTA TRATAMENTE CARE TE FAC SA AI MAI MULTI OVULI. IMI PARE RAU PENTRU TINE, AI DREPTATE, DACA VREA DUMNEZEU ATUNCI VOI AVEA COPII. ITI MULTUMESC PENTRU URARE SI ITI DORESC SI EU ACELASI LUCRU. SA NE AUZIM CU BINE.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul