POT AVEA UN COPIL DUPA CANCER ???

21-05-2007
catrina
Nu este medic/terapeut
catrina
AM 23 DE ANI, SI MA ADRESEZ MEDICILOR DE PE ACEST FORUM.AM 7 ANI DE CAND AM FOST DIAGNOSTICATA CU UN SARCOME D'EWING EXTRASCHELETIC-L1, L2, L3, T12..OPERATII MULTE, CHIMIOTERAPIE PUTERNICA...2 ANI A DURAT PRIA OARA..APOI 2 ANI REMISIE, , , SI INCA 2 ANI RECIDIVA IN ACELASI LOC..S-AU ADAUGAT SI RAZE PE DEASUPRA CITOSTATICELOR.AM FOST DUPA LA MAI MULTE CABINETE GINEC., MI S-AU EFECTUAT TESTE DIFERITE...SI MAJORITATEA MI AU SPUS CA NU POT AVEA COPIL...IN URMATORII ANI...aM SFIDAT ORICE LEGE POSIBILA IN NOIEMBRIE ANUL TRECUT RAMANAND GRAVIDA, DAR L-AM PIERDUT IN LUNA A 3-A.ACUM MA GANDESC DACA SUNT ANUNMITE STATISTICI PT. CEI CARE AU SUFERIT DE ACEASTA BOALA SI AU AVUT/N-AU AVUT COPII..VA MULTUMESC PT. UN SFAT...
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul