PIerd mult sange la menstruatie...

11-10-2010
margareta1018
Nu este medic/terapeut
margareta1018
Buna ziua !
Pierd mult sange la menstruatie... si as dori sa stiu ce ar trebui sa fac pt ca eu am si anemie si doresc sa va intreb daca pot sa iau ceva medicamente :-?? ca sa nu mai curga asa mult sange. sunt in a doua zi si curge foarte mult... pana acum a fost ok... ma gandesc ca poate am racit... ce ar trebui sa fac ? Multumesc!
4 comentarii
0
11-10-2010, ora 15:47
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Mergi la un ginecolog pentru consultatie, exista tratament pentru asta, dar in functie de fiecare persoana, sa zic asa, trebuie vazuta cauza. Nu te lua dupa sfaturi de la distanta. Poti consulta si un endocrinolog, dar tot ginecologul poate stii de la ce e, in prima faza. Pana atunci poti lua multivitamine. Sanatate!
0
26-10-2010, ora 23:41
bunny87
Nu este medic/terapeut
bunny87
Buna Eclectica,

M-ai putea sfatui, te rog, cu privire la alegerea unui medic ginecolog bun si de asemenea a unui endocrinolog bun [din Bucuresti], as avea mare nevoie sa stiu.

Multa sanatate si multumesc mult!
0
27-10-2010, ora 13:30
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Bunny87,

Sigur, cu placere. Ti-i recomand pe cei care ii stiu, nu din auzite. Un ginecolog deosebit este POPA MIHAIL, are cabinet pe la piata Kogalniceanu (021.314.93.73) suna dupa ora 16 ptr programare si intrebari. La endocrinologie am fost acum mai multi ani la dna. DUCA, lucra la medsana, nu stiu daca mai e acolo, da o cautare pe google sau suni la clinica direct.
Sanatate multa!
0
27-10-2010, ora 18:20
bunny87
Nu este medic/terapeut
bunny87
Merci mult de tot ptr raspuns, ma voi interesa despre acesti medici :).
Sanatate !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: