Operatie de rinoplastie

02-11-2015
MirelaVlad
Nu este medic/terapeut
MirelaVlad
Buna ziua,

Numele meu este Mirela, am 22 ani si doresc sa fac o operatie de rinoplastie. Pe langa deviatia de sept pe care o am, doresc si modificarea nasului. Sunt din Bucuresti si din cautarile mele, exista foarte multi medici care pot face operatii de deviatie de sept cat si estetice, insa parerile sunt foarte impartite, dar si preturile practicate sunt extrem de diferite.

Doresc sa aflu recomandarile voastre, din experiente, ori chiar si auzite pe la prieteni, in ceea ce priveste medicul ideal.

Operatia o doresc foarte curand, luna aceasta daca s-ar putea...

Dintre medici, mi-au atras atentia: Dr. Popescu, Dr. Dobos, Dr. Nitescu, Dr. Stan, Dr. Antohi, , Dr. Baker

Problema mea nu este deloc grava, insa imi este frica de un esec care mi-ar strica fizionomia si care probabil m-ar marca pe viata, pe langa faptul ca suma stransa pentru operatie am agonisit-o cu greu.

Va multumesc,
1 comentarii
0
04-11-2015, ora 22:05
dr3amer
Nu este medic/terapeut
dr3amer
Popescu sau eventual Antohi. Au cam acelasi preturi si mergi la sigur cu ei. Eu sunt operata la primul.
Succes!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul