Operatia cu laser :)

26-03-2013
CrisUU
Nu este medic/terapeut
CrisUU
Buna...
Imi doresc de f multa vreme sa ma operez la ochii cu laser pentru a scapa de ochelari insa as vrea sa stiu daca s-a operat cineva, daca este dureroasa operatia si daca intr-adevar scapi de ochelari asa cum promit textele de marketing...;))
Deci daca poate sa ma ajute cineva cu niste informatii...Multumesc!
2 comentarii
0
27-03-2013, ora 15:59
Marrylyn
Nu este medic/terapeut
Marrylyn
Buna...eu m-am operat la WestEye Hospital la recomandarea unei verisoare care s-a operat la ei! pentru ca nici eu nu am incredere in textele de marketing :))
Iti recomand sa mergi la ei...eu le dau nota 10 din 10! D-na doctor Simion m-a operat atat pe mn cat si pe verisoara mea si este un doctor extraordinar...ti se explica tot ce vrei sa stii inainte, cu calm si rabdare!
Spitalul arata f bn, conditii extraordinare si echipa medicala f ok! De la intrare iti inspira incredere.
Recunosc ca mi-a fost foarteeee frica, ( fata de verisoara mea care ea nu e la fel de panicata ca si mine), insa operatia e apa de ploaie! ;)) dureaza f putin si nu doare absolut deloc ( stiu ca poate nu ma crezi, pt ca asa gandeam si eu cand am intrbat-o pe verisoara mea cum a fost )
Incerca sa te interesezi despre ei, dar din cate stiu eu ei sunt singurii care au in tara iLASIK ( 100 % laser) deci daca ai sa vezi asa ceva la ei pe site iti garantez eu ca nu sunt doar texte de marketing!

Spor in luarea deciziei si sper ca ti-am fost de ajutor! :)
0
01-04-2013, ora 11:17
CrisUU
Nu este medic/terapeut
CrisUU
Hellooo.multumesc pentru informatii!
Au oferta zilele astea pe fundeal la operatia cu iLASIK...si mi-am cumparat voucherul !
Astept sa merg la investigatii sa vad daca ma pot opera...sunt programata tot la d-na doctor Simion! :)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.