Obraz, gat, ochi

27-08-2009
genna
Nu este medic/terapeut
genna
d-le doctor, va rog sa ma sfatuiti. De aprox. o luna sunt umflata pe toata partea dreapta, fara sa am dureri. Am mers la stomatolog si dupa consultatie si o radiografie panoramica, s-a constatat ca problema nu provine de la dinti. Ar putea fi oare de la amigdale, cu toate ca nu ma dor, insa aceasi umflatura exista si pe parte dreapta a gatului. Parctic, toata partea dreapta este umflata si imi simt si mana dreapta destul de amortita. Aceata umflatura exista de aproximativ o luna si nu stiu spre ce medic sa ma mai indrept. Ce ma sfatuiti dumneavoastra, spre ce medic sa ma indrept? Mai precizez ca la ultimele analize de sange mi-a iesit valoarea neutrofilelor si leucocitelor cu valori putin in afara limitei si medicul mi-a zis ca am o infectie. Acum ca am aflat ca nu este de la dantura, nu stiu ce sa fac.

Multumesc frumos!
2 comentarii
0
27-08-2009, ora 15:07
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Va sfatuiesc sa mergeti la un medic homeopat cu experienta care va poate ajuta fara riscuri si efecte adverse. In homeopatie se cunosc astfel de simptome cat si remediile care le pot vindeca.
Daca nu gasiti nici unul va pot recomanda eventual pe cineva. In ce oras locuiti ?
0
27-08-2009, ora 15:11
genna
Nu este medic/terapeut
genna
Multumesc, merg si la un medic homeopat, insa doresc, daca se poate, sa-mi raspunda un medic alopat, deoarece doresc sa merg la un astfel de medic care consider ca-mi poate pune un diagnostic si ma poate sfatui mai bine. Multumesc oricum pentru indrumari!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul