Oare sunt insarcinata???

07-05-2009
papusika20
Nu este medic/terapeut
papusika20
Buna...am shi eu o nelamurire si vas ruga dak puteti sa ma ajutati...mam despartit de prietenul meu acum 2 luni si de atunci nu am mai iesit cu nimeni...nu asta conteaza...este posibil sa fiu gravida desi acum 2 luni mia venit ciclul doar k mia venit 4 zile si mie normal imi vene 6 zile, este posibil sa mi se fi schimbat ciclul findca NU mai sunt virgina???... si luna asta mia venit ciclul, de data asta 5 zile...miam fct 2 teste de sarcina, ambele au iesit negative, dar tot imi este teama.Am auzit de la unele persoane k este posibil si sati vina ciclul peste sarcina, dar oare dak era asa nu imi arata testul de sarina???...si totusi kum este cu cilul peste sarcina???...poate fii confundat cu ciclul normal sau kum???...va rog ajutati-ma...
2 comentarii
0
07-05-2009, ora 17:53
dear
Nu este medic/terapeut
dear
buna
in unele cazuri se poate sa vina menstruatia peste sarcina dar daca tu ai facut teste care au iesit negative si ti-a mai venit si menstruatia nu cred ca esti insarcinata.
0
08-08-2009, ora 00:55
alexxy_a
Nu este medic/terapeut
alexxy_a
Stai linistita, nu esti insarcinata. Ciclul peste sarcina este putin si maro.
De asemenea, nu e o regula ca ciclul sa te tina fix 6 zile...variaza...3-4-5-6-8..etc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici