Oare ma insala?

23-01-2016
CarminaMinulescu
Nu este medic/terapeut
CarminaMinulescu
Acum 2 ani iubitul meu m-a inselat cu una o perioda de 6 luni si de fiecare data cand aflam zicea ca se potoleste dar nu era asa.Dupa asta s-a cumintit, asa zicea el si chiar asa parea. Acum am de doua luni problene cu genunchele dar el nu pare deranjat de asta, cel putin nu o arata. Anul asta trebuia sa se mute la cluj la facultate din valcea dar nu mai vrea ca cica e buna si facultatea de aici si va veni dupa mine in cluj peste doi ani sa faca si a doua facultate. Aici are o sefa de grupa, nu prea frumoasa, si tot iese cu ea ca e mai desteapta si il ajuta. Asta zice el ca fac cand ies. Alta data ii mai plimba si cainele ca cica ii place si ar vrea si el unul. Cand l-am intrebat daca e ceva cu fata aia a zis ca nu, tot imi zice ca e urata si ca nu ar face nimic cu ea nici platit. Mai nou mi-a dat de ziua mea foarte multi bani ca zice el ca vrea sa ma vada fericita. Cand pana acum nu imi dadea, ba de ziua noastra si de sarbatori nici nu a luat ceva pt mine. Ce parere aveti?
3 comentarii
0
23-01-2016, ora 21:36
Psiholog Berdei Roxana
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Berdei Roxana
Buna Carmina, cum te simti in aceasta relatie? ce simti fata de prietenul tau? cum vezi relatia in viitor?
0
24-01-2016, ora 17:18
CarminaMinulescu
Nu este medic/terapeut
CarminaMinulescu
Chiar ma simt foarte bine si o vad ca o relatie de viitor. Cateodata apar neintelegeri si imi da impresia ca ma inseala. Sau poate sunt eu prea geloasa?
0
26-01-2016, ora 16:29
Psiholog Aldescu Delia
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Aldescu Delia
Carmina, daca te simti foarte bine in relatie si aceasta relatie o vezi ca fiind de viitor ce te-a impins sa ne impartasesti si noua situatia ta?
Cat de des te simti altfel de cum ai descris in a doua ta interventie?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Semne că te înșală
  • De ce înșelăm?
  •