O mica mare problema.. nu stiu?

06-03-2012
Probbblema
Nu este medic/terapeut
Probbblema
BUna... am si eu o problema cu penisul meu... e totul normal doar ca... nu'l pot 'decalota' cred ca e ternenul corect.. (e pielita de pe cap... e aproape complet acoperit de ea.. am o gaurica in aceea piele de circa 3mm... daca nu ma insel.. ce as putea face??
vreau sa precizez ca imi da ceva dureri si cand ma urinez
8 comentarii
0
07-03-2012, ora 15:57
mihaela_simion
Nu este medic/terapeut
mihaela_simion
nu toate penisurile sunt la fel...nu ti au facut parintii decalotarea cand erai micut...
0
07-03-2012, ora 15:58
mihaela_simion
Nu este medic/terapeut
mihaela_simion
dar poti consulta un medic in legatura cu durerea la urinare
0
07-03-2012, ora 17:51
Probbblema
Nu este medic/terapeut
Probbblema
'asaeara am avut un contact sexual.nu stiu sigur daca mi a scapat sperma in vagin si daca sunt fertila in perioada asta.. ultima menstruatie am avut o pe 13 feb 2012, penultima pe 15 ian 2012 si pe 21dec 2011...mi am facut un test de fertilitate dupa net..dar nu sunt ff sigura...nu stiu sigur daca sa iau pastila de a doua zi...ma poate ajuta cineva cu un sfat?multumesc '


Odata ce tu postezi asa ceva... nu cred ca esti in masura sa dai sfaturi.. te rog lasa persoanele care au habar cat de cat... Fara ofensa.. Oricum multumesc
0
08-03-2012, ora 10:47
mihaela_simion
Nu este medic/terapeut
mihaela_simion
era o sugestie...nu are legatura una cu alta...fiecare isi posteaza aici problemele..daca am o prob nu inseamana k nu pot sfatui pe altcineva undeva unde am cunoastere
0
08-03-2012, ora 10:49
mihaela_simion
Nu este medic/terapeut
mihaela_simion
apreciaza sfatul altuia fara sa critici prob lui si sa nu iei in considerare.
0
13-04-2012, ora 23:28
anaililiaca
Nu este medic/terapeut
anaililiaca
Oare cine suntem noi sa criticam?? Oare cat de perfecti suntem unii dintre noi?! Dc intotdeauna pierdem timpul in a-i critca pe altii in loc sa ne vedem defectele noastre?
Critica nu este constructiva nici pt cel care o face si nici pt cel care o primeste. O parere este bine venita oricand, pentru cel care este in stare sa si-o asume. Odata ce indraznim sa ne postam problemele intime, ar trebui sa ne si asumam riscul de a ni se da si raspunsuri care nu tocmai ne satisfac. Multa bafta tuturor si nu uitati: IN TOATE EXISTA O SOLUTIE;)
0
15-04-2012, ora 20:36
Probbblema
Nu este medic/terapeut
Probbblema
eu caut un raspuns care poate sa'mi rezolve problema.. un staf medical. nu o parerea oarecaruia... scuzati'mi intoleranta dar... chiar am nevoie de un staf medical.
0
15-04-2012, ora 20:52
anaililiaca
Nu este medic/terapeut
anaililiaca
bun, at. cu siguranta iti va raspunde doar un medic care va vedea mesajul tau, dar totusi retine continutul mesajului meu anterior ca nu o sa-ti dauneze;)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  • Decalotarea penisului
  •