Nu stiu daca mai sunt virgina...

26-02-2010
Dora2
Nu este medic/terapeut
Dora2
Buna. Am si eu o problema... Sunt virgina, sau cel putin eram pana cand prietenul meu si-a introdus degetul in vaginul meu. Am simtit ceva ca si cum s-ar fi rupt, dar de frica poate, nu mi-am dat seama. Nu m-a durut si nu mi-a curs sange pe loc, dar dupa o ora sau doua m-am trezit ca imi curgea sange. Mentionez ca in urma cu 7 zile mi-a venit si menstruatia. Ziua dinaintea incidentului era practic ultima zi de menstruatie. Stiu ca deobicei se mai opreste menstruatia o zi, ceea ce mi se intamplase deja...Nu stiu daca mi-a revenit menstruatia, desi sangele era foarte rosu, si nu maroniu cum e deobicei la sfarsit. M-am cam speriat si vreau sa stiu sigur ce s-a intamplat. El spune ca nu a simtit nimic ca si cum s-ar fi rupt, dar totusi mi-e foarte frica... Va rog mult sa-mi spuneti daca ati auzit sau ati trecut prin ceva asemanator sa-mi spuneti. Multumesc!
6 comentarii
0
26-02-2010, ora 17:40
timman70
Nu este medic/terapeut
timman70
era de preferat sa-ti bage altceva, dar fiecare dupa posibilitati
0
26-02-2010, ora 17:46
Dora2
Nu este medic/terapeut
Dora2
glumitza, cumva?
aveam nevoie de un raspuns nu de glume ;)
0
26-02-2010, ora 21:01
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Numai un control ginecologic iti poate confirma sau infirma virginitatea. De la distanta nu vei avea certitudini, chiar daca cineva a mai trecut prin ceva asemanator.
0
27-02-2010, ora 23:45
buburuza23
Nu este medic/terapeut
buburuza23
buna dora2.am o prietena care a patit exact ca tine, dar cand a avut contactul sexul a mai sangerat.o data ce ai sangerat nu mai poti fi virgina:)
0
30-12-2012, ora 23:27
Dr.YneedLove
Nu este medic/terapeut
Dr.YneedLove
raspuns pt subiectul mi'am bagat...mai sunt virgina?!

dc va bagatzi voi toate ustensilele si nu va luati un barbat adevarat langa voi sa face-ti si voi ceea ce tre sa face-ti oricum? cu ce oameni umblati voi daca intrebati pe forumuri : mi-am bagat degetul, pix'ul, mana, piciorul. mi-a bagat prietenul X acarete in pasarica...mai sunt oare virgina? poi poate ca da...poate ca nu...depinde de elasticitatea himenului, daca a fost rupt inainte sau dupa ce ai bagat diverse lucruri in locuri intime (e o pasarica destinata actului sexual si nu o posheta sau sertar) sunt foarte multi factori, nimeni nu va poate raspunde concret decat la un control amanuntit...fie un barbat cu experienta.fie un medic.
0
22-01-2013, ora 21:33
ciprian 25
Nu este medic/terapeut
ciprian 25
sigur e virgina
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Virginitatea - din punct de vedere medical
  •