Nu stiu ce sa mai fac cu stomacul

22-04-2012
Dmc2
Nu este medic/terapeut
Dmc2
Cred ca am facut un fel de indigestie, nu stiu am gresit acum cateva zile am baut lapte, seara am baut suc de lamaie si bere, m-am stricat la stomac dar dupa ce am iesit afara mi-a trecut.
Ieri am mancat friptura la tigaie cu aburi, si seara am fost intr-o vizita si am mancat cartofi prajiti cu aripi de pui, de cand am mancat cartofi prajiti si aripile mi-sa facut rau, ma duc la toaleta din 10 in 10 minute, nu am dormit aproape deloc, dureri de burta crampe, iar de eliminat numai elimin nimic doar aer, si mai nou sange!!!!! Ca un mucus cu sange, s-ar putea sa am hemoroizi pentru ca sufar de constipatie. Ma doare burta fug la toaleta si numai am ce sa elimin!!!
Am mancat si acru cu otet sa imi fi facut rana in stomac?
2 comentarii
0
22-04-2012, ora 14:34
Dmc2
Nu este medic/terapeut
Dmc2
am fost la farmacie, si mi-a dat ercefuryl a zis farmacista daca in 6 ore de la prima pastila nu imi trece sa ma duc la camera de garda
0
22-04-2012, ora 16:55
Dmc2
Nu este medic/terapeut
Dmc2
Tot ce mananc sau beau elimin ca o apa, si la fund elimin sange cand ma sterg, si inj toaleta. Nici nu poate fi vorba sa plec din casa
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici