Nu stiu ce boala am!

06-06-2006
elenutza666
Nu este medic/terapeut
elenutza666
Buna ziua.Apelez la dumneavoastra pt ca nu stiu ce sa mai fac.Am avut acum 2 saptamani in urma contactului sexual sangerari...S-a intamplat de mai multe ori in urma unui chiuretaj facut anul trecut in martie, dar am considerat ca este normal pt ca nu curgea foarte mult.Acum insa mi-am dat seama ca nu e normal pt ca a curs mai mult.Am fost la doctor si mi-a facut ecografie mi-a spus ca nu se vede nimic, ca trebuie sa fac un chiuretaj biopsic ca sa vada ce am.Eu nu am mai fost m-am speriat si pt ca m-am gadit ca este posibil sa fiu insarcinata, asa am simtit eu.Si se pare ca am simtit bine pt ca ciclul mi-a intrarziat 10 zile, nici acum nu a venit.Am facut testul de sarcina si este negativ.Va rog sa imi spuneti care ar putea fi posibilele afectiuni daca nu este o sarcina si manifestari ale lor.Va multumesc, sunt speriata de moarte.
1 comentarii
0
20-09-2006, ora 00:00
bella 2
Nu este medic/terapeut
bella 2
Buna!!Am 29 de ani si de doua zile urinez des si simt o durere interna destul de mare...In rest nu am usturimi si nici nu are culoare urina.Ce poate fi?????

Asta e a doua oara cind mi se intimpla...ar trebi sa imi fac griji?sa consult un medic mai bine???VA multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.