Nu mai stiu ce sa fac... probleme cu erectia

02-12-2010
mr.zibit
Nu este medic/terapeut
mr.zibit
Am aproape 17 ani si de curind am hotarit cu prietena mea (virgini ambii) sa ne incepem viata sexuala... Prima data am avut un preludiu cam lung de vre-o 2 ore... am mimat practic actul sexual semi dezbracati si cind sa incepem nu aveam erectie de loc... m-a marcat profund dar am inteles unde am gresit... Urmatoarea data peste vre-o saptamina la fel am avut un preludiu in jur de 45 de minute dar am in ciuda acestui fapt am constatat ca aveam o erectie slaba, mult prea slaba pentru penetrare... M-am panicat din nou... nu-mi explicam ce se intimpla...de atunci am tot incercat de vre-o 3 ori dar de fiecare data nu functioneaza... nu se ajunge pina la penetrare... pentru ca am erectie mult prea slaba.. Nu stiu ce se intimpla... E adevarat ca in ultima vreme sunt foarte stresat, probleme si cu scoala si maninc mai prost... am trecut la un liceu intr-un al oras si e dificil.. Ma simt obosit de aia am luat o pauza citeva zile... astazi am incercat din nou si aceeasi poveste desi am incercat sa ma detasez.si sa fie totul bine... E adevarat ca ea nu face nimic ca sa ma excite, adica insasi faptul ca stau cu o fata pe care o iubesc si ea e goala in bratele mele ar trebui sa ma excite total, desi asta nu se intimpla...
Sa fie stresul si alimentatia mai proasta cauza?! sau faptul ca ne-am jucat prea mult impreuna semi dezbracat isi acum nu ma mai excita... Habar nu am ce sa mai fac... sa consult un medic? va rog.. ajutati-ma
2 comentarii
0
02-12-2010, ora 19:13
slavered23
Nu este medic/terapeut
slavered23
relax my friend relax...
1. daca nu are 15 ani impliniti...asteapta pana ii implineste sau du-te la alta pentru ca risti sa faci parnaie!
2. daca a trecut de 15 ia si discuta cu ea, spune-i ce temeri ai tu, incurajeaz-o sa-ti spuna si ea daca are temeri, cautati impreuna cum sa va faceti sa fiti f relaxati cand e momentul sa...
plus ca ai putea sa inveti (chiar de pe net) sa o satisfaci oral inainte sa o penetrezi, in felul asta si ea ar fi relaxata si cred ca nici tu nu te-ai simti prea rau in respectiva postura:P
0
02-12-2010, ora 19:18
mr.zibit
Nu este medic/terapeut
mr.zibit
Ea are 17 ani... nu e o problema asta... problema e ca de cite ori am incercat.. de atitea ori am avut erectie slaba... si am ajuns sa ne jucam un pic fara prezervativ... cu penisul meu semi erect... care nici nu se punea problema sa penetreze... poate e o problema la mine... tot felul de scenarii macabre imi trec prin minte...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici