Nu am erectie cand trebuie

11-01-2016
anonimus23
Nu este medic/terapeut
anonimus23
Buna ziua ! Am 18 ani inca nu mi-am inceput viata sexuala dar am vrut sa mi-o incep doar ca, cand sa intretin o relatie secuala cu o fata nu aveam erectie dar asa cand stateam cu ea pur si simplu aveam sau cand mi se facea sex oral aveam dar cand trebuia sa o penetrez imi 'disparea' erectia.. Vreau sa mentionez ca, cand penisul este in erectie si este decalotat si daca ating de ceva glandu simt ca ma jeneaza poate o fii de la asta ar trebui sa o fac cu prez ?... Sau de la masturbare ma masturbez de la o varsta foarte frageda si m-am gandit ca ma poate afecta ?
Un sfat si ziceti-mi si mie de la ce poate fii va multumesc
3 comentarii
0
11-01-2016, ora 13:34
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Sunt foarte marturii pe Forum de tineri ca dv. care sustin ca au disfunctii sexuale cauzate de masturbare.
Mergeti la un examen clinic la medicul Urolog. Daca va zice ca totul e ok clinic mergeti sa faceti niste sedinte la Psiholog. E cam 100 lei sedinta.

Nu uitati sa reveniti sa ne spuneti pe Forum cum ati rezolvat problema.
0
11-01-2016, ora 13:35
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Daca vreti puteti viziona si acest film facut pt cei ce doresc sa isi inceapa viata sexuala.
-*

(*modificat de admin)
0
18-01-2016, ora 00:22
anonimus23
Nu este medic/terapeut
anonimus23
Pai consider ca am disfunctii sexuale si erectile pt ca am incercat sa intretin relatii sexuale si de fiecare data cand trebuia sa imi penetrez partenera imi murea doar la oral aveam erectie...
Si cum am zis plus dasta am si niste jenari dar am lasat o alta intrebare pe forum despre jenari.
In ce consta sedintele la psiholog ce fel de intrebari imi pune? Si in ce consta examenul urolog ce imi face sau ce trebuie sa fac ? Va multumesc.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.