Nu Stiu despre ce este vorba exact

05-05-2008
Amalia23
Nu este medic/terapeut
Amalia23
Va rog frumos sa ma ajutati sau sa imi dati sfaturi despre situatia mea.de aproape un an de zile, in fiecare luna inainte de perioada menstruala sau dupa imi apar nishte mancarimi vaginale, stari de discomfort, usturimi, shi mai nou un fel de scurgeri albicioase, atat mie cat shi partenerului meu.fiinca sunt departe de romania nu avem posibiliatea de a consulta un medic roman.aici am mers la medic ne-au facut teste timp de 6 luni de zile.dupa fiecare test acelashi raspuns.nu avem nimic...sau unii medici spun ca avem ciuperca.mi-au dat tot felul de tratamente.ovule...creme.antibiotice.tratamentele nu shi-au facut efectul de nici un fel deoarece reapar regulat.ceea ce ma sperie mai tare este ca de fiecare data cand imi apar aceste mankrimi fie ca iau tratament sau nu ele dispar de la sine in jur de 4-5 zile.uneori mai mult.de luna trecuta am mereu aceasta "ciuperca" am facut tratament atat eu cat shi prietenul shi nu dispare.am mers la doctor shi acelashi raspuns ca nu avem nimik.dar ce ma ingrozeshte este ca prietenului meu i-as iesit nishte bubite rosii ca de obicei, dar de data asta cu mankrimi insuportabile shi in urma sarpinarii s-a umflat penisul.nu shtim unde sa mai apelam.va rugam ajutatine.poate cunoshteti vreun medic sau poate ati mai intalnit cazuri de acest fel.idul meu de messenger este princees20022006 pentru cei care vor sa ne ajute. Va multumim
1 comentarii
0
30-05-2008, ora 00:00
mythought
Nu este medic/terapeut
mythought
Am o intrebare: dupa tratement aveti contact sexual protejat sau nu? Ciuperca dispare la tratament dar poate aparea iar daca nu va protejati.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.