Noduli pe corzi

07-01-2010
emilianoorosbk
Nu este medic/terapeut
emilianoorosbk
Am sa va urmez sfatul Domnule Flaviu, am fost din nou la Dna Doctor la care am fost si mi a dat cateva date despre cum sa desfasurat operatia si mi a spus ca nu ma operat decat a incercat sa curete ff putin coarda vocala si ca e ceva care nu ia placut (stofa corzilor vocale) astea au fost cuvintele, si a zis ca o ce am o sa se refaca prin tratament, , , , dar m am gandit si eu si cu ce am mai primit informatii ca s ar putea sa fie cerva hormonal si acum si Dvs mi ati cam relatat la fel dupa cum v am spus am si niste probleme cu articulatiile din corp si am fost la un doctor chinetoterapeut si mi a spus ca o sa imi faca niste investigatii ca as putea avea o reumatoartrita infectioasa la prima vedere asa. poate ar avea legatura si cu gatu? cu laringele si coarda vocala???. o sa caut un doctor hemeopat sa vad ce diagnostic imi da. Va Multumesc si as vrea sa mai tinem legatura O zii Buna
1 comentarii
0
07-01-2010, ora 14:39
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Doctorul homeopat nu da nici un diagnostic. In homeopatie nu exista diagnostice ci numai vindecare dupa simptomele pacientului. Nu te astepta la ceva care nu poti sa primesti. Daca te duci la homeopati si ii povestesti simptomele acesta iti va da deja remediile si nu ai nevoie de diagnostic, caci diagnostocul se da in medicina tocmai pt. a afla ce medicamente ar fi necesare.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.