NU POT SA CRED!

08-06-2008
ema21
Nu este medic/terapeut
ema21
acum 2 sapt am fc operatie de apendicita.si inainte am fost diagnosticata cu gastrita cronica.dupa operatie mi s-a spus ca apendicele strangula stomacul.de atunci nu m-a mai durut stomacul decat o singura data imediat dupa operatie.ieri am fost la medic sa fac consultatie sa vedem cum mai arata stomacul meu.si mi-a dat un tratament.seara, dupa o zi de tratament am avut niste dureri groaznice, chinuitoare si mi-a provocat insomnie.am luat si paracetamol in ziua respectiva.dar ma oftic, ca inainte sa iau pastilele nu mai aveam dureri de stomac.nu le-am mai luat azi, pt ca m-am trezit complet ametita.nu stiu ce sa fac...ca incepe sa ma doara...
1 comentarii
0
09-08-2008, ora 00:00
suzana53
Nu este medic/terapeut
suzana53
la diagnosticul de gastrita cronica vi s-a recomandat analiza pentru depistarea helicobacterului pYlori?Daca nu, poate aveti curiozitatea sa o faceti!Cautati pe google informatii despre aceasta bacterie datatoare de mari suferinte...Mult noroc!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici