Multiple simptome

03-07-2015
Pachuco
Nu este medic/terapeut
Pachuco
Bună, am 18 ani si de un timp am realizat multiple simpotme care le-am avut pe decursul unei durate ldestul de lungi de timp(ceva ani).Printre simptome se numara ganglioni nedurerosi la nivel inghinal si maxilar, sunt mici dar ii simt; faptul ca am stari de oboseala si transpir mult in pofida faptului ca fac spor la un nimel mediu si sunt foarte slab, recent am scazut in greutate destul de rapid(de la 60 la 55 kg in doar cateva luni) si pe deasupra am mici atacuri de panica* cand vine vorba de respiratie, lucru care mi se intampla si la efort de durata(mi se taie respiratia), pe langa acestea uneori cand ma ridic brusc simt ameteala si o mica incetosare a priviri...a da, si sa nu uit de dureri de cap care se intampla o data la cateva luni.
Cand vine vorba de analize sau evenimente medicale, recent am fost la dentist pentru o extractie de dinte(puroi si carii) si analizele pe care le-am facut acum cateva luni nu prezinta nimic anormal(analize normale de sange, precum nivelul glicemiei si altele).
Totusi mie nu mi se par normale aceste simptome...sunt un pic timid si stresat si nu stiu daca aceste simptome sunt din cauze psihologice sau fizice.Ce analize ar trebuii sa imi fac? Multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.