Mononucleoza infectioasa

05-11-2009
AlexandraC
Nu este medic/terapeut
AlexandraC
!!! Dr Markuss, ieri am aflat de la medicul meu ca am febra glandulara, am citit comentariile de la discutia despre mononucleoza infectiasa si eu am alte simptome( oboseala, transpiratii mari, lipsa poftei de mancare), este posibil sa fie altceva? Cand aveam 18 ani m-am ingrasat foarte brusc, fara sa mananc mai mult, am slabit apoi iar m-am ingrasat, am devenit foarte obosita, m-am dus la medic, am facut foarte multe analize dar rezultatele au iesit bune. Prin iunie anul asta am inceput sa transpir foarte foarte tare( ca si cum as fi iesit din dus, la orice mic efort pe care l-am depus), sunt foarte deprimata si foarte epuizata tot timpul, am slabit 10 kg din vara pana acum( ceea ce cred eu ca este un lucru bun) viata personala s-a schimbat, viitorul meu sot este foarte ingrijorat pt ca m-am schimbat foarte mult. Noi locuim in Londra si medicul nu mi-a dat deocamdata nici un tratament si sunt cam speriata, puteti sa imi spuneti va rog ce se intampla cu mine?
Daca am mononucleoza infectioasa cum este posibil sa o fi contactat, sunt cu prietenul meu de 5 ani ? Ce ar trebui sa fac? Este posibil sa ii dau si lui boala?
Va rog din suflet sa imi raspundeti. Multumesc

Alexandra_23
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.