Mononcleoza poate?!

26-10-2015
doareueu
Nu este medic/terapeut
doareueu
Buna seara!de cateva saptamani am uneori stari de oboseala, dureri de cap, stare de slabiciune, uneori si febra(desi apare doar in unele zile si ma tine 2-3ore in zilele respective).ma doare gatul si fara sa beau apa rece sau sa mananc ceva rece.dupa cum am spus, aceste simptome apar si dispar, deoarece am si zile in care ma simt foarte bine.o prietena care e studenta la medica mi a spus ca s ar putea sa fie mononucleoza si sa merg sa imi fac niste analize, dar pe de alta parte ma chinuie maselele de minte de jos in ultimele 2luni, ce este oare cu mine?


la facultate recunosc ca e greu.sunt nevoita adesea sa stau noaptea sa imi termin temele ca sa zic asa, dar asta era si in trecut...dar parca niciodata nu am avut asemenea perioada.m-as mira sa am aceste stari din cauza molarilor de minte, intrcat cand mi au crescut primii molari de minte nu am avut asemenea stari pe o perioada asa, mai lunga.adesea parca ma si pisca/mananca/doare gingia in locul in care cresc.si da.obisnuiesc sa beau/mananc de la prieteni.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.